info@rfid.lt pardavimai@rfid.lt

RFID

Praėjimo ir apskaitos kontrolė su RFID apyrankėmis

Vilniaus vandens pramogų parke “VICHY” klientų laiko ir išlaidų fiksavimui naudojamos elektroninės apyrankės su RFID technologija.

Vandens pramogų parko lankytojai kasose susimokėję už bilietą, gauna apyrankę, su kuria gali įeitį į vandens parką, atsidaryti spintelę, susimokėti už maistą, gėrimus ir papildomas paslaugas.

Įeidamas klientas nuskenuoja savo apyrankę ir turniketas įleidžia jį į parką.

Su RFID apyranke valdomos persirengimo spintelės.

Norint uždaryti persirengimo spintelės duris, reikia palaikyti apyrankę prie indikatoriaus, kol užsidega raudona šviesa.

Norint atidaryti persirengimo spintelės duris, reikia palaikyti apyrankę prie indikatoriaus ir spintelė atsidaro.

Įvairiose vandens pramogų parko vietose, tokiose kaip įėjimas į VIP persirengimo patalpas, vykdoma įėjimo kontrolė. Tik tie lankytojai, kurie ya išsipirkę galimybę persirengti VIP persirengimo patalpose, gali įeiti į šias patalpas.

Naudojant elektroninę apyrankę galima atsiskaityti vandens pramogų parko viduje esančiuose baruose. Apyrankė nuskenuojama, informacija apie pirkimą automatiškai perduodama į sistemą.

Lankytojas, prieš išeidamas iš vandens pramogų parko, informaciniame terminale gali pasitikrinti, ar jam reikia papildomai sumokėti už vandens parke pirktus gėrimus, maistą bei papildomas paslaugas.

Už vandens parke pirktus gėrimus ir maistą klientas atsiskaito kasose. Jeigu lankytojas nėra atsiskaitęs, sistema, skenuojanti klientų apyrankes prie išėjimo, jo neišleidžia.

Išeidamas iš vandens parko lankytojas įmetą savo apyrankę i terminalą, kuriame apyrankė nuskenuojama automatiškai. Jeigu klientas yra atsiskaitęs už vandens parke pirktus gėrimus ir maistą arba nebuvo jų pirkęs, turniketas jį praleidžia. Tuo atveju, jeigu klientas pirko gėrimus ir maistą ir už juos neatsiskaitęs bando išeiti iš vandens parko, turniketai jo neišleidžia.