info@rfid.lt pardavimai@rfid.lt

RFID

Praėjimo kontrolė ir atsiskaitymas negrynaisiais su RFID lipdukais

Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje sujungus mobiliųjų mokėjimų sistemą MokiPay, praėjimo kontrolės sistemą bei apskaitos ir valdymo sistemą R-Keeper V7 įgyvendintas praėjimo kontrolės ir atsiskaitymo gimnazijos valgykloje nenaudojant grynųjų pinigų projektas.

Praėjimo kontrolės sistema yra įdiegta prie pagrindinio įėjimo į gimnazijos teritoriją, prie vidinio ir lauko įėjimų į sporto salę bei prie įvažiavimo/vartų į vidinį gimnazijos kiemą.

Sistemos administratorius priskiria teises ir leidimus kiekvienam praėjimui ar asmeniui atskirai: nustatoma, kurie asmenys turi teisę pakliūti į gimnazijos vidų, kas iš lauko pusės gali patekti į sporto salę, kam galima automobiliu patekti į vidinį kiemą.

Į gimnazijos vidų pro pagrindinius vartus mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai patenka pridėję savo mobilųjį telefoną su priklijuotu RFID (MokiPay) lipduku prie nuskaitymo vietos. Sistemai identifikavus asmenį, durų sklendė atsidaro, tuomet galima įeiti.

Vidinių kiemų vartai valdomi tokiu pat principu. Sistema identifikuoja RFID lipdukų turėtojus, kuriems yra priskirtos teisės automobiliu patekti į vidinį kiemą.


Į sporto salę praėjimo kontrolės sistema leidžia patekti ne tik gimnazistams pamokų metu, bet ir norintiems užsiimti sportu prieš ar po pamokų. Tuomet į sporto salę patenkama tiesiai iš lauko.

Įdiegta sistema valdo mokinių atsiskaitymą gimnazijos valgykloje nenaudojant grynųjų pinigų. Mokinio tėvai, prisijungę prie MokiPay sistemos, gali papildyti savo vaiko sąskaitą norima suma.

Mokiniui išsirinktus patiekalus, valgyklos kasininkas suveda užsakymą į R-Keeper sistemą. Telefoną su lipduku priglaudus prie Mokipay terminalo, R-Keeper sistema automatiškai nuskaito sumą nuo virtualios mokinio sąskaitos.